Adana Şahin Taşımacılık

Adana Şahin Taşımacılık  şehir içi ve şehirler arası evden ev nakliye hizmeti vermektedir. Banka, Ofis, Büro, Şehirler Arası ve Tüm Şehir içi nakliyat işleriniz için:

Şahin Nakliyat daima hizmetinizdedir

7/24 kesintisiz hizmetlerimizle Adana da ev taşıma, nakliyat ve asansör kiralama hizmetlerimiz için bize aşağıda ki telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Adana evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Alnında tecrübeli çalışma arkadaşları, yeni ve çelik kasalı araçlar ile kaliteli ve sorunsuz bir taşımacılık işlemi gerçekleştirilmektedir. Kullanımı uygun olan konumlarda asansör kullanılarak eşyaların hasar görmesinin önüne geçilmektedir. Firmamız Adana Evden Eve Nakliyat fiyatlarıyla alakalı iddialı biçim de çalışmaktadır. Ev nakliye, ofis nakliye parça yük nakliye ve minik nakliye işlerine kadar her çeşit nakliye işinizi yapmaktadır. Asansör kullanılsın yada kullanılmasın eşyalarınız son derece sağlam bir şekilde ambalajlanarak taşınmaktadır. Her şeye rağmen eşyalarınız sigorta kapsamında taşınmaktadır ve göreceğiniz bizden kaynaklı zararlar şirketimizin güvencesi altındadır.

Adana Şahin Nakliyat

0(322) 233 33 13
0(532) 554 93 17
0(532) 680 95 01
Yurt Mah. Barış Manço Bulv. Birtek Apt. No:38 Çukurova/ADANA

Firma İletişim Formu

Harita Konumu