Adana şehirlerarası nakliyat

Adana şehirlerarası nakliyat ile ilgili uzmanlaşan firmamız adana ev taşıma için devamlı olarak bünyesinde (Şehir dışı hariç) 3 araç ve bunun için ayrı nakliyat ekibi bulundurmaktadır. Taşımacılık için devamlı ayrı nakliyat aracı ve nakliyat ekibi bulundurmamızın sebebi bütünüyle müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız içindir.

Mobilyalarınız için ekibimizde montaj ve demontaj ekibi bulunmaktadır. Adana ev eşyası taşıma fiyatlarımız neden öteki firmalara göre daha kaliteli ve ekonomik Fiyatlarımızın öteki taşımacılık firmalarına göre ucuz olmasının bir çok nedeni bulunmaktadır bunlar; Profesyonel ekibimiz hızlı nakliyat yaparak zamandan tasarruf etmektedir böylece gün içerisinde birden çok nakliyat hizmeti verilmektedir. Böylece fiyatlarımız daha ucuz ve kaliteli olmaktadır.

Adana Asansörlü Taşımacılık (21 katlı)

Asansör kendi bünyemizde bulunduğu için (bir çok nakliyat işletmesi öteki nakliye firmalarından biri kiralamaktadır.)yüksek katlı olan tüm iş yeri ve binaları asansörle taşıdığımız için yine her alanda hızlı nakliye yaparak maliyetler azaltılmaktadır.

Adana Seyhan Evden Eve Nakliyat

(0322) 457 6516
0(532) 598 9660
tufanadanaevdenevenakliyat.net
 Çınarlı Mahallesi 61027 Sok No: 4 Seyhan/Adana

Firma İletişim Formu

Harita Konumu