Adana Seyhan nakliyat

Adana Seyhan nakliyatAdana Seyhan nakliyat olarak Adana’da ki nakliyat işletmelerinin zirvesindeyiz. Adana şehir içi nakliyat veya Adana şehirlerarası nakliyat yapıyoruz ve bunu en az 5 senelik iş tecrübesi olan elemanlarımız ile yapıyoruz. Seyhan Kargo olarak işimizi sağlam yapıyoruz ve eşyalarınızı taşımadan evvel sigorta yapıyoruz. Bize senelerin verdiği tecrübe sayesine her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni evinize yada yeni iş yerinize güvenli ve dikkatli bir biçim de teslim ediyoruz.

Adana Seyhan Nakliyat Hizmetleri

Gelecek senelerde da bu güvenilir kalite ve hizmet anlayışımızla siz değerli sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz. Biz Seyhan Kargo olarak hedefimiz sektördeki alanımızda başarılı ve kaliteli bir isim olarak kalıcılığımızı korumaktır ve siz değerli insanların evlerine yada iş yerlerini taşırken “işte nakliyat işi böyle olur.” Dedirtmektir. Adana Seyhan nakliyat fFirmamız Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen “K3 Yetki Belgesi” ne sahiptir.

Yaşamımızda nakliye alanı içinde uzman ekibi ve gelişmiş ekipmanları ile kusursuz hizmetler sunan Seyhan Kargo, müşteriye iyi hizmet vererek memnuniyet sağlamaktadır. Adana nakliyat firmaları isteklerinize anında karşılık vererek ve yapılan hazırlık çalışmaları sonrasında taşıma günü belirlenmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

+90 (322) 232 40 52
+90 (544) 885 05 87
www.seyhankargo.com
Yurt Mah. 71383 Sok. Eren 1 Apt. altı Çukurova/ADANA

FİRMA İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU