Adıyaman Cankardeşler Nakliyat


Adıyaman Cankardeşler Nakliyat Hizmetleri

Adıyaman Cankardeşler Nakliyat, Adıyaman evden eve nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile Adıyaman da kurulmuştur. Şirketimizin kendine ait olan , kamyon ve kamyonetleri sayesinde şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti vermektedir. Taşımacılığını gerçekleştireceğimiz tüm eşyalarınızı sigorta kapsamı altına almaktayız.
Adıyaman evden eve nakliyat sektöründe çok saygıdeğer bir yerimiz bulunmaktadır. Bunu da yılların bize verdiği tecrübeye borçluyuz.

Ev eşyası taşıma işi tecrübe ve güven ister . Referanslarımız bölümünde daha önce çalıştığımız işletmeleri listeledik. Adıyaman Can Kardeşler Nakliyat nakliyat olarak kadromuzda bulundurduğumuz elemanlar tecrübeli, eğitimli, saygılı ve işini iyi bilen elemanlar bulundurmaktayız. Bedava verdiğimiz expertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın durumunu daha önceden görebilecek , hangi büyüklükte bir kamyonun taşıyacağını ve ne kadar ücrete taşınacağını öğrenebileceksiniz.
Adıyaman’da şirketimiz yeryüzü teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını devamlı yenileyen bir firmadır.

Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.

Genelde yapmış olduğumuz işten ötürü pek çok insan tarafından saygı ile anılırız. Buda bizi öteki nakliye işletmeleri içerisinde farklı kılıyor.

Taşınmak isteyen siz esya sahiplerine, ambalajlamanin çok önemli bir prosedür oldugunu hatırlatırız. Firmamiz paketleme sanatını hiç şüphesiz en iyi gerçekleştiren nakliye firmalarından biridir. Taşınılacak ev veya ofis eşyalarınız karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bant, battaniyeler vb. gibi kaliteli paketleme malzemeleri kullanılarak ambalajlanır. Eşyalarınız, Adıyaman Cankardeşler Taşımacılık çalışanları tarafından güvenle istediğiniz yerden istediginiz yere taşınır.

Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullanmakta olduğumuz kaliteli ambalajlama malzemelerinden ve personelimizin paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz. Paketlemede, eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda karton ve özel battaniyeler kullanılar. Özel esyalarınız, hassas elektronik esyalarınız yada paha biçilemez sanat eserleriniz büyük bir özen ile taşınır.

Nakliyat sırasında her türlü paketleme – nakliye – varış yerinde ki işlemler, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.Her ekipte mutlaka bir monte elemanı vardır. Bu monte elemanı gardırop eşya dolabı vb. sökülmeden taşınmazları de monte ederek yerinde monte edecektir.

Şehirlerarası Nakliyat

0(537) 937 7587
www.adiyamancankardeslernakliyat.com
Bahçelievler Mh. Murat Market arkası (Dursun Çavuş Cami civarı) No:25
Adıyaman

FİRMA İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU