Antalya Sarıcan Nakliyat

Antalya Sarıcan Nakliyat olarak, yeni evinize taşınırken yaşamış olduğunuz heyecanı paylaşıyoruz. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi naklediyoruz. Titizlikle korumuş olduğunuz eşyaları taşınırken oluşabilecek zararlardan ve bozulmadan korumak için pratik, taşıma kolaylığı sağlamakta olan paketleme teknikleri kullanıyoruz. Biz Antalya Nakliyat, evinizi taşımadan evvel isterseniz expertiz hizmeti de sunuyoruz. Eşyalarınızı gördükten sonra sizi taşıyacak olan aracı seçiyoruz.

Antalya Şehirler arası nakliyat

Antalya da hizmet sunan şirketimiz şehirler arası taşımacılığı da hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir. Şehirler arası taşımacılıkta siz kıymetli müşterilerimizin isteği yönünde aracın takibi yapılmakta, bulunduğu konum ekip arkadaşlarımız tarafından bildirilmektedir. Uzun yol için tasarlanmış kamyonlarımızın kasasına eşyalarınız uzman çalışanlarımız tarafından dengeli bir biçim de yerleştirilmekte, sabitlenmekte, yol durumundan kaynaklanabilecek zararlar en indirgenmektedir.

Antalya Sarıcan Nakliyat

Sarıcan Taşımacılık Antalya olarak çalışma sahamızın özünü meydana getirmiş olan ev eşyası taşıma kapsamında asansör de kullanıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, para kasası, müzik aletleri gibi eşyalar parçalara ayrılabilir nitelikte değildir

Muratpaşa Nakliyat Firması

0242 335 57 58
0507 380 08 25
www.saricannakliyat.com
Güvenlik Mah. 282 sok. no:32/A/1 IRMAK Apt.  MURATPAŞA / ANTALYA

FİRMA İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU