Antalyalı Evden Eve Nakliyat

Antalya evden eve nakliyatAntalyalı Evden Eve Nakliyat, Nakliyat sektörünün öncüleri arasında yer alan Antalyalı taşımacılık, evden eve nakliye alanındaki donanımını geliştirerek her geçen gün daha kaliteli bir taşımacılık hizmeti vermektedir.

Antalyalı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Hizmetlerini Ulaştırma Bakanlığından verilmiş olan K3 yetki belgesi, lisanslı ev & iş yeri taşımacılığı belgesi ve tescillenmiş olan markası ile hizmet sunmakta olan şirketimiz, her çeşit nakliyat işleminizi üst düzey bir itina ile gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin bize duymuş olduğu güveni perçinleyerek yoluna devam etmektedir. İşletmemize ait olan belgelere buradan ulaşabilirsiniz. Antalyalı Evden Eve Nakliyat kuruluşunun ilk günlerden bu yana yer aldığımız alandaki gelişmelerin her birini takip ederek hizmet alanımızı genişleterek Antalya’ya ve Türkiye’nin öteki vilayetlerine, şehir içi ve Antalya şehirlerarası nakliyat hizmeti sunabilmemiz olanaklı olmuştur.

Misyonumuz

Şirketimiz oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Antalya taşımacılık hizmetleri içerisinde Antalya ev eşyası taşıma alanının dışında, okul nakliyat, ofis ve işyeri taşıma, hastane taşıma, dershane taşıma, işletme nakliyat, fuar nakliyat, mağaza nakliyat, banka nakliyat, sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. Tüm bu alanlarda sunmuş olduğumuz nakliye hizmeti, alana özel donanım alternatifleri ile gerçekleştirilir. Tüm hizmetlerimizde, yapılan işleme göre paketleme malzemeleri ve uygun kapasiteli ve uygun özellikteki nakliyat araçları tercih edilir. Antalya şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat hizmetimiz, özel nakliyat araçlarımız ile yapılır. Hesaplı fiyat ve kaliteli iş yapmayı prensip edinen şirketimizden her konuda destek ve bilgi almak için müşteri temsilcilerimize günün her saati ulaşabilirsiniz. Antalya evden eve nakliyat filomuz, şirketimizin araçları olup, kamyonlarımızın iç kısmı mobilya kaplamadır.

Araçlarımızın her birisi kapalı kasa olarak temin edilmiştir.

Şirketimiz, nakliye alanında hizmet vermekte olan ofis ve nakliye çalışanlarını gelişen koşullar ve değişen hizmetler ile ilgili dönem dönem bilgilendirmekte, çalışanlarının denetimini sağlayarak müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma performansı göstermektedir. Nakliyat işlemi sırasındaki talep ve şikayetlerinize kesinlikle geri dönüş yapılmakta ve memnuniyetiniz sağlanmaktadır. Nakliyat işlemlerimizin öncesinde ücretsiz expertiz hizmeti alabilmeniz olabilir. Çalışanlarımız evlerinizi ziyaret ederek nakliyat kapasitesini hesaplar ve size nakliye ücreti ile ilgili bilgi verirler.

Yüksek katlara taşınma işlemi sırasında sunmuş olduğumuz asansörlü nakliyat hizmeti, kendimize ait olan asansör sistemlerimiz ile gerçekleştirilmekte, eşyalarınızın ambalajlanması esnasında asansör kurulumu gerçekleştirilerek senkronize ve hızlı bir taşınma işlemi yapılmaktadır. Şirketimiz özellikle kurumsal nakliyat işlemleri için sigortalı nakliye hizmeti sunmaktadır. eşyalarınızın tek tek sigortalanarak, olası hasar durumlarında eşya bedelinizin çok az bir miktar fazlasını sigorta şirketinden birkaç iç günü içerisinde temin edebilmeniz mümkündür.

Antalya Ambalajlı Nakliyat

Özel ambalajlama hizmetimiz kapsamında, her eşyanız kendisine uygun olan malzemeler ile kaplanır. Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız, kıyafetleriniz ve porselen tabaklarınız için kullanılan ambalajlar birbirinden farklıdır. Bu eşyalarınız toz ve kirden, nemden ve darbelerden en iyi biçim de korunur. Ambalajlama işlemi bütün eşyalarınıza tek tek yapılır. Böylece olası hasar durumları engellenir. Aynı zamanda ofis taşımacılığı, dershane nakliyatı, işyeri nakliyatı, fuar nakliyatı, mağaza nakliyatı ve hastane taşımacılığı da yapmakta olan firmamız, hangi sektör olursa olsun her birini ayrı kategorilere sistemleştirmiş ve ona göre program yapmıştır. Nakliye çalışanlarımız, eşyalarınızın paketlenmesi sırasında monte ve de monte işlemlerini gerçekleştirir. Demonte edilecek eşyaların ambalajlanmadan önce sökülmesi ve taşındığınız yeni evinizde tekrar birleştirilmesi işlemleri firmamızın sorumluluğundadır.

Şirketimiz aynı zamanda eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Özelliklerine uygun olarak ambalajlanan eşyalarınız, sizin belirtmiş olduğunuz sürelerde özel bölmeli depolarımızda yalnızca sizin erişim sağlayabileceğiniz biçim de depolanır. Nemden korumalı mobilya kaplama depolarımız, hava alabilir özellikleri sayesinde rutubet oluşumuna neden olmaz. 7 gün 24 saat güvenlik kamerası ve bekçi koruması ile korunan eşya depolarımız üçüncü kişilerin erişime kapalıdır.

Vizyonumuz

Şirketimiz nakliyat alanında yer alan ve almaya devam etmekte olan bütün gelişme, teknolojik sistem ve yeni hizmetleri gecikmeden bünyesine katar, hizmet verdiği yıllar boyunca sizlere en kaliteli taşımacılık deneyimini yaşatmayı hedeflemektedir. En iyi Antalya ev eşyası taşıma işletmesi olup, diğer nakliyat işletmeleri içinde hızlıca yükselerek en tercih edilir konuma gelmeyi, şehir içi ve şehirlerarası nakliye sektörünün en iyisi olmayı hedeflemektedir.

Şehirlerarası Nakliyat

0242 229 19 96
www.antalyalinakliyat.com.tr
Altınkum, 07070 Konyaaltı/Antalya/Türkiye

FİRMA İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU