Avcılar Öz Zafer Nakliyat

avcılar öz zafer nakliyatAvcılar Öz Zafer Nakliyat olarak Avrupa standartlarında taşımacılık hizmetini sunmayı hedeflemiş kaliteli ve profesyonel hizmet felsefesi çerçevesinde, uzman personeli ve işinde uzmanlaşmış idarecileri ile siz önemli sizlere en iyi nakliye hizmetini sunmak amaçlı olarak uzun yıllardan beri hizmet sunmaktadır.

Avcılar Öz Zafer Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Avcılar Öz Zafer Nakliyat şirketimizin gerçekleştireceği taşınmadan önce eşyalarınız, sizlere bedava olarak hizmet sunan eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gereken olan malzemenin belirlenmesidir.

Fiyatlandırma eşyanın hacmi taşınacak noktalar arası mesafe ve kat pozisyonları göz önünde bulundurularak yapılır.

Şirketimiz sizlere en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Taşınma gününden bir kaç gün önce firmamızda çalışmakta olan ekspertiz tarafından evinizde bulunan bütün her şeyin listesi kağıt üzerinde belirlenerek kullanılacak ambalaj ve araç büyüklüğü tespit edilir ve bununla ilgili hizmetimize karşılık ücret belirlenmektedir. Karşılıklı iki taraf içinde anlaşma yapıldıktan sonra çıkarları korumak amaçlı sözleşme yapılır.

Avcılar Öz Zafer Taşımacılık

Yurt içi evden eve nakliyat yada ofisten ofise taşınmalarınız da, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşınacağına teminat veriyoruz. Taşınma öncesinde sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz “Exper Sistemi” ile eşyalarınız tespit edilir. Diğer yandan, eşyalarınız şirketimiz tarafından bedava sigortalanır. Her türlü Taşımacılık sorunlarınız için İstanbul Ev eşyası taşıma sizlerle birlikteyiz.

  • Ambalajlama & Paketleme
  • Banka ve Firma Nakliyatı
  • Askılı tekstil Nakliyatı
  • Sigortalı Ev taşıma
  • Şehir içi Nakliye
  • Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri

Avcılar Nakliyat sırasında ev eşyasının her türlü paketlemesi, nakliyesi, yeni adresinde kolilerin açılması ve mobilyaların yerleştirilmesi, de monte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Yapılmakta olan bütün işlemler kendi dalında uzman bir ekip ve ekip başkanı tarafından idare edilerek yapılır. Bir mobilyacı, elektrikli ev aletleri montajından sorumlu bir personel ile beraberinde Paketleme kadrosu ile beraber bir ekip oluşturularak sizlere hizmet sunulmaktadır.

Taşınma esnasında her çeşit soru ve sorunlarınız için sizinle ilgilenecek bir ekip yetkilimiz yanınızda mevcut bulunmaktadır.

Avcılar Nakliyat Şirketleri

0212 591 23 63
0536 712 81 64
www.ozzafernakliyat.com
Denizköşkler Mah. Dr.Sadık Ahmet Cad. No:114 (Fox Club Karşısı) Avcılar / İSTANBUL

FİRMA İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU