Aydın Evden Eve Nakliyat

Aydın evden eve nakliyat işletmesi olarak Aydın ev eşyası taşıma Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti sunarız. Alanında tecrübeli mesai arkadaşları, yeni ve çelik kasalı araçlarla kaliteli ve problemsiz bir taşımacılık işlemi yapılmaktadır. Kullanımı uygun olan yerlerde asansör kullanılarak eşyaların hasar görmesinin önüne geçilmektedir.

Aydın nakliye firmasında Asansör kullanılsın veya kullanılmasın eşyalarınız son derece sağlam bir şekil de ambalajlanarak nakledilmektedir buna rağmen eşyalarınız sigorta teminatı ile nakledilmektedir ve göreceğiniz bizden kaynaklı zararlar bizim tarafımızdan güvencededir.

Aydın şehirler arası nakliyat, ev eşyası nakliye fiyatları ile alakalı iddialı şekil de çalışmalarını sürdürmektedir. Nakliyat firmamız ev taşıma, ofis nakliye, parça yük nakliye ve minik nakliyat işlerine kadar her tür nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Aydın Onaylı üye evden eve nakliyat firmalarımız, eşyalarınızı ambalajlı,  hızlı ve en uygun fiyata gideceğiniz adreslere ulaştırırlar.

Aydın Nakliyat Firmaları

Aydın Onaylı üye evden eve nakliyat firmalarımız, eşyalarınızı ambalajlı, hızlı ve en uygun fiyata gideceğiniz adreslere ulaştırırlar.
Sitemize üye olan Aydın nakliyat firmaları Ulaştırma Bakanlığınca verilen K3 yurt içi ev ve ofis taşıma belgesine sahiptirler.

K3 Belgeli Ruhsatlı Firmalar

Sitemize üye olan Aydın nakliyat firmaları Ulaştırma Bakanlığınca verilen K3 yurt içi ev ve ofis taşıma belgesine sahiptirler.
Üye nakliyat şirketlerimiz Aydın da uzun yıllardır sektörde hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü çalışanlardan oluşmaktadır.

Güleryüz ve Güven

Üye nakliyat şirketlerimiz Aydın da uzun yıllardır sektörde hizmet veren deneyimli güvenilir ve güler yüzlü çalışanlardan oluşmaktadır.

Aydın nakliyat firmaları

Kıtır Nakliyat entegre hizmet anlayışı yönünde kuruldu. Kendine ait araçları ve ileri teknoloji ekipmanları ile Aydın şehirlerarası nakliyat piyasasında, büyük kamyon ve kamyonetten oluşan devamlı yenilenen, kapasitesi arttırılan modern nakliyat filosu ve organize yapısıyla Aydında evden eve şehir içi şehirlerarası taşımacılıkta güvenli ve itinalı 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olarak, yurt içi taşımacılığında nakliye sektörünün belli başlı büyük kuruluşları arasında bulunmaktadır.

Gücümüzü, nakliyat sektörünün mutlak gereksinimi olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizden de yaralanarak uygulamada kurduğumuz çekirdek kadro ve pek çok işte denenmiş iyi ve kuvvetli ekiplerle taleplere yanıt vermekteyiz. Bu doğrultu da, Kıtır Aydın Evden Eve Nakliyat, her gün artan bir potansiyel ile Türkiye çapında, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık yapmaktadır.

Sadakat, kaliteli taşımacılık tekniğine uymak genel prensibimizdir. Şirketimiz konusunun bilincinde olup temin ve kalitesinde kesin müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir. İş yaptığımız kuruluşların memnuniyet verici referansları yukarıdaki iddiamızın kanıtıdır.

EVDEN EVE, ŞEHİRİÇİ, ŞEHİRLER ARASI, SİGORTALI ve GÜVENLİ, BÜRODAN BÜROYA, Tecrübeli Çalışanlarımız ile, EMNİYETLİ, AMBALAJLAMA VE Nakliyat;Ülkemizde nakliye piyasası ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, şirketimiz sektör içerisinde edinmiş olduğu tecrübelerini, etkili olarak standartta hizmet verdiği müşterileri ile beraber bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirmiş olduğu tutum ve davranışlar bakımından piyasasında eğitimci yapılmıştır.

Hedefimiz batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de Kıtır Taşımacılık olarak firmamız tarafından başlatılmasıdır. Firmamız çağdaş standartlar bazında bir nakliyat hizmetini en ucuz biçimde sunmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 (0256) 213 05 30
(0543) 477 46 47
 (0541) 213 05 30
  Cuma Mahallesi Egemenlik Caddesi No:33/B Aydın

FİRMA İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU

Aydın nakliyat Şirketi

Aydın Evden Eve Nakliyat sektöründe 1989 senesinde başlayan serüvenimizle bugüne kadar kendimizi yenileyerek şu anki konumumuzu almaktayız. Son sistem teleskopik bilgisayarlı asansörlerimizle kapalı kasa kamyonlarımızla 1. kattan 14. kata kadar kurulan asansörlerimizle mobilyacı ve ambalajcılarımızla, beyaz eşyacılarımızla türkiyenin her yerine ve yurt dışına hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz

Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratarak, piyasasında ilk tercih edilen marka olmak.

Misyonumuz

Sektörümüzde, teknolojiyi ve güçlü kişi kaynağımızı entegre ettiğimiz yenilikçi iş modelleriyle, tüm paydaşlarımıza sürdürebilir yarar sağlamak.

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik
  • Adil Olmak
  • Dürüstlük
  • Yaratıcılık
  • Hizmet Odaklılık
  • Çevreye Duyarlılık
  • Takım Ruhu
  • İnsana Saygı

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 (0256) 219 21 80
 (0552) 341 30 00
  Kemer Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No: 42 Efeler/AYDIN

FİRMA İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU