Beylikdüzü Gümüşoğlu Nakliyat

Beylikdüzü Gümüşoğlu Nakliyat, Beylikdüzü başta olmak üzere, Esenyurt, Çatalca, Silivri, Büyükçekmece, Avcılar, Fatih, Bakırköy, Zeytinburnu, Esenler, Şirinevler, Bahçelievler gibi İstanbul’un köklü semtlerinde evden eve nakliyat hizmetini devam ettirmektedir.

Uzun yıllara dayanan nakliyat deneyimi ve güler yüzlü nakliyat anlayışı ile hizmetlerini sürdüren Gümüşoğlu Beylikdüzü Nakliyat, senelerin deneyimi ve birikimi ile kazandığı memnun müşteri portföyünü daha da çoğaltarak çalışmaya gayret göstermektedir. Ev eşyası taşıma hizmetinin çok büyük özen ile yapılması gerektiğine inanan şirketimiz, bir çok öğretmen, askeri kadro, sağlık çalışanları, memur ve işçinin nakliye gereksinimlerine çözümler üretmektedir.

İstanbul Beylikdüzü Gümüşoğlu Nakliyat Hizmetleri

Tayin dönemlerinde oluşan yoğunluklar da, firmamız evinizi sadece kendi araçları ile taşıyarak mutsuzluk yaşamanızı engellemektedir. Çalışmalarını profesyonellik ve kurumsallık çerçevesinde tamamlayan firmamız, evinizdeki eşyaların montaj ve paketlenmesi hizmetini de sunmaktadır.

Alanında birikimli tecrübeli personel ile çalışan şirketimiz, eşyalarınızın hasar görmeden yeni yuvanıza taşınmasını sağlamaktadır.

Ev taşıma ilgi ve bilgi ister, siz de bu bilgi ve ilgiden yararlanmak için bize ulaşın.

Beylikdüzü Nakliyat

0212 872 46 65
0533 381 89 34
www.trakyanakliye.net
Beylikdüzü Büyük Şehir Mah. E-5 yan yolu üzeri Plaza İş Merkezi Kat: 6 No:105/106 ( Bizim Kent Köprüsü Yanı) Beylikdüzü/İSTANBUL

FİRMA İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU