Buca Atasun Nakliyat

Buca Atasun Nakliyat, İzmir, Ege ve tüm Ülkemizde ev eşyası taşıma sektöründe sürekli yıldızı parlayan profesyonel taşımacılık firması olarak sadece Atasun nakliye şirketi yer almaktadır.  Buca da sizlere evden eve nakliyat, ofis taşıma, depolama ve Buca şehirler arası nakliyat gibi pek çok alanda hizmet sunan kurumsal taşıma firmasıyız. Amacımız piyasa da oluşan boşluğu ve kötü hizmetten oluşan kaliteli taşıma hizmeti eksikliğini gidermektir.  Kaliteli ve sorunsuz ev nakliyat şirketi arayan herkes sonunda hüsranla işin bitmesini izlemektedir. Ama artık Atasun evden eve nakliyat şirketi var, Size yıllardan beri özlem duyduğunuz kaliteli ve hijyenik ev nakliyat hizmetini gülen yüzlü, uzman ve güvenilir kadrosuyla sunuyor.

İnsanlar iyi ve sorunsuz ev taşıma şirketi olduğuna artık inanmamaktadır. Biz oluşan kötü algıyı yok etmek için nakliye piyasasına adım attık. İlk işimiz mişteriye sorun çıkarmayan ve işini iyi yapmakta olan taşıma personelleri eğitdik. Eğitimli ve tecrübeli kadrolarla ev eşyanızın problemsiz biçim de taşınmasını sağlamaktayız. Mevcut ambalaj mahzemelerinin korunaksız ve hijyenik olmadığını anladık. Yurt dışından size özel korunaklı ve hijyenik pıt pıt ambalaj sistemleri ithal etdikAyrıca son model araçlarla yola çıkarak, ev eşyanızın şehir içinde ve şehirler içerisinde problemsiz taşınmasını sağlıyoruz. Yetmedi daha diğer yandan vatan dışından ithal ev taşıma asansörlerimizle size sorunsuz taşıma keyfi sunuyoruz. Her kata çıkabilen nakliyat asansörlerimizle nakliye piyasasında sınırları zorluyoruz.

Buca Atasun Nakliyat İzmir

Buca da yapılan her iyi ev taşıma hizmetinin bir ödülü olduğunu sektöre girmeden kavradık. İyi ve problemsiz evden eve nakliye hizmeti sunarak insanların kalplerinde taht kurduk.  Buca da insanlara sorunsuz hizmet sunarak referans ağımızı genişlettik. Bugün Buca bölgesinde en iyi ve güvenilir firma kim dediğiniz de rahatlıkla herkes Atasun evden eve nakliyat firması der. Buca şehir içi ve şehirler arası ev nakliyat işleriniz için size özel müşteri temsilcisi ayarlanır. Ekpertiz  Buca da bulunan ev eşyanızı inceler ve sizlere nasıl talınacağı ve maliyeti hakkında bilgi sunar. Sizlerle anlaşma yapılan şartlara uyarak, sözleşmede belirtilen gün ve saatde adresinizde olur. Nakliye günü paketleme mahzemesi, uygun boyutta aracı, kafi elemanı ve binanıza kuralabilen nakliyat asansörüyle adresinizde olur. Tedbiri elden bırakmayan şirketimiz tecrübeli ve profosyonel kadrolarla devamlı işinizin takibini yapar.

Buca ev taşıma ve ofis nakliyat işlerinizi uygun firma olarak bizi tercih etmeniz için çok sebebiniz var. Aşağıda sizde ayrıntılı olarak Atasun evden eve nakliye firmasını seçmeniz ayrıntılı olarak anlatılmışdır. Sizde şirketimizin çalışma prensipleri ve ilkeleri hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Buca Nakliyat Firmamızın Çalışma Prensipleri

 • İtinalı ve kaliteli ev taşıma ve nakliyat hizmeti iş ayrımı yapılmadan herkese uygulanır.
 • Zaman kavramanı değer veren Atasun nakliyat firması, kendi zamanı değerli olduğundan müşterinin zamanınada değer verir. Müşterisine söz vermiş olduğu saat ve günde adresinde olur.
 • Buca da ev taşıma ve diğer nakliye işleriniz Atasun nakliyat logolu araçlarla yapılır.
 • Atasun nakliye işletmesi  Buca da taşıma kalitesine sürekli yüksek çıtada tutar. En iyi nakliyat hizmeti sergileyebilmek için bütün imkanlarını seferber eder.
 • Sorunsuz ev taşıma sloganıyla büyüyen Atasun taşımacılık şirketi, taşıma esnasında kendisinden oluşan bütün zarar ve ziyanı zamanında karşılar.
 • Kendi bünyesinde yetiştirdiği gülen yüzlü, güvenilir ve uzman personenllerle taşıma yapar.
 • Taşıma personellerimiz tek tip şirket kıyafetleri ile size hizmet sunar.
 • Gelişmeye ve kendini yenilemeye dikkat eden Atasun ev taşıma şirketi, tüm teknolojik yenilikleri takip ederek bünyesine ekler. son model araçlar ve her kata çıkabilen ev nakliyat asansörleriyle hizmet sunar.
 • Müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmakta olan şirketimiz, Taşıma günü oluşacak tüm problemleri daha önceden düşünür ve çözer. Nakliyat sırasında meydana gelebileck her çeşit sorunu çözebilecek ekip ve ekipmana sahiptir.
 • Ev veya ofis eşyalarınız uzman ekspertizler tarafından incelenir ve yapabileceği işin sözünü ve garantisini sözleşmede belirtir. Nakliyat günü vermiş olduğu sözden fazlasını yapar ve eksiğini yapmaz.
 • Atasun nakliyat şirketi size elamanlarıyla muhatap etmez. Bütün nakliyat işlerinizde üst düzey yöneticilerle iş takibiniz yapılır.
 • Buca ev eşyası taşıma hizmeti alan herkese gizlilik ilkesi uygulanır. Şartlar ne olursa olsun bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmaz.
 • Fabrikanın personelleri sizin şahsi durumunuz ile ilgilenmez. Ev nakliyat günü müşterinin özel sorunlarıyla alakalı aşağılayıcı tutum içine girmez giremez. Evden eve nakliye hizmetini saygı çerçevesinde devam ettirir.
 • Evden eve nakliyat firmamız sizin bütün taşıma haklarınıza saygı duyar. Nakliye ile ilgili tüm hak ve kullanımlarınızı korur. Problemsiz biçim de hizmet almanız için titiz bir çalışma yapar.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

0232 452 82 88
0532 765 25 21
www.evdenevenakliyatkarsiyaka.net
Hürriyet Mahallesi, İnkılap Mh., Mehmet Akif Caddesi D:5, 35380 Buca/İzmir, Türkiye

FİRMA İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU