Diyarbakır Jehat Nakliyat

20 yıla yakın süredir nakliyat sektöründe hizmet sunan Diyarbakır Jehat Nakliye, sizlere sunduğu özel çözümler ile taşınmanıza yardımcı olacaktır. Nakliyat bir takım eşyaların bir noktadan farklı bir noktaya sağlıklı ve güvenli bir biçim de taşınması anlamına gelmektedir. Taşımacılık işlerinde taşınan eşyaların insanlar ve kurumlar için maddi ve manevi değeri bulunmakla beraber bir takım eşyalarda hayati değer arz etmektedir. Bu sebepten taşımacılık bir eşyadan çok hayalleri, geleceği, ümitleri ve değerleri taşımak demektir. Jehat nakliye olarak sizlerin her bir eşyasına geleceğine ve ümitlerine değer verilmekte özel taşıma sistemleri ile hiçbir masraf ve titizlikten kaçınılmamaktadır.

Biz Kimiz?

Teknolojik alt yapıya sahip nakliyat araçları, uzman ve tecrübeli ekipleri ile gereken enstrümanları kullanarak her yüzyıl ya da asır binlerce ev ofis ve işyeri eşyaları taşıyan Diyarbakır Jehat nakliyat sahip olduğu bilgi brikim ve hareket kabiliyetini bu zamanlarda hizmetine sunmaktadır.

Taşınma işlemlerinizde evvela bizlerle iletişime geçerek taşınma ile alakalı gereken bilgileri verebilirsiniz. Hangi noktadan alınacak eşyaların nereye götürüleceği ile ilgili ayrıntılı bilgi gereklidir. Daha sonra vereceğiniz bilgiler ışığından bu zamanlarda verdiği adrese gelecek deneyimli ekiplerimiz eşyalarınızı kontrol edecek ve yeteri büyüklükte gereken araç tespiti yapacaktır. Eşya ve taşınacak mesafeye göre bir ücret planı uygun ödeme koşulları ile çıkarılacak ve sizlere sunulacaktır. Uygun ödeme koşulları daha çok size sunacağımız hizmet ile orantılıdır.

Neler Yapıyoruz?

Diyarbakır jehat taşımacılık ev incelemelerinde herhangi bir ücret istek etmemekte ve durum değerlendirmesini gerekecek yetkinlikle tecrübeli ekiplerini bu zamanlarda hizmetlerine sunmaktadır. Taşınacak olan ürünlerinizin doğru paketlenmesi, araçlara yüklenmesi zarar görmeyecek biçim de taşınması ve yeni yerine ulaştırılarak istediğiniz biçim de dizilmesi gibi spesifik ve ayrıntılı hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Diyarbakır asansörlü ev eşyası taşıma konusunda deneyimli bilgili ve birikimli politikalara sahip Diyarbakır Jehat Nakliyat özellikle yüksek katlara taşınacak ağır yüklerin hasra görmeden alınması ve bir noktaya iletilmesi konusunda güvenli ve hızlı bir biçim de çalışma sistemi oluşturmaktadır. Yalnızca Diyarbakır değil Türkiye’ nin neresinde olursanız olun dilediğiniz miktarda yükü nakliye konusunda uzman nakliyat hizmetleri desteği alabilirsiniz.

Diyarbakır Jehat Nakliyat

0412 237 93 60
0530 204 12 38
www.jehatnakliyat.com
Selahattin Eyüb Mah. Turgut Özal Bulvarı, Barış 97 Apt. No: 32/b Diyarbakır

FİRMA İLETİŞİM FORMU

HARİTA KONUMU