Er Amasya Nakliyat

Er Amasya nakliyat çalışanlarının bütünü senelerdir ev eşyası taşıma işinde deneyim kazanmış insanlardan şeçilmekte olup müşteri hoşnutluğunu esas alarak çalışmaktadırlar. Eşyalarınızın geniş kapsamlı servis anlayışımız ile yeni yerleşim yerinize en güvenli ve kolay şekilde taşınmasını garanti ediyoruz. Ev taşıma denildiğinde akla gelen ilk şirket olan işletmemiz Ankara ve bütün Türkiye’ye ev eşyası taşıma hizmeti sunmaktadır.

Er Amasya Nakliyat Hizmetleri

Er Amasya’dan başta Ankara, İstanbul, Bursa, Eskişehir, İzmir, Konya, Samsun, Kayseri, Adana, Diyarbakır gibi pek çok ilimize günlük parça ve komple nakliye yapmaktadır. Türkiye’nin Her yerine Komple ve Parça Eşyalarınız İtina İle Taşınır.Bütün Eşyalarınız İçin Depolama Hizmeti Verilmektedir. Eşyalarınızı yangın, sel, deprem vb. afetlere karşı sigortalı depolarımızda güvenli bir şekilde muhafaza etmekteyiz.Depolarımız alarm sistemiyle ve kameralarla 24 saat denetlemmektedir.

Amasya Sigortalı Nakliyat

Bütün ev taşıma hizmetlerimizde araçlarımız sigortalanmakta, zararınız anına da karşılanmaktadır. Şehirler Arası Taşımalarda Kredi Kartı Geçerlidir. Şehir İçi Taşınmalar da 3 gün, Şehirler Arası Taşınmalar da 5 gün Önceden Randevu Almanızı önemle Rica Ederiz. Araçlarımızın Bütünü Son Model ve Ev taşıma İçin Özel Olarak Tasarlanmıştır. Araçlarımızda giysi dolabı, darbelere dayanıklı fıçılar ve yeterli miktarda koli ve ambalaj malzemesi mevcuttur.

Er Amasya nakliyat personellerimiz gayretli ve titiz çalışmaları ve bu zamanlarda teveccühüyle her her geçen gün büyüme daha iyiye daha mükemmele olan yolculuğunu sürdürmektedir. Web sayfamıza internette Googlede, Er Amasya nakliyat, Er Amasya nakliye, Er Amasya Asansörlü Taşımacılık, Amasya Asansörlü Taşımacılık Er Amasya nakliyat gibi kelimelerde arama yaparak ulaşabilirsiniz

Amasya’dan Tüm Türkiye’ye Nakliyat

Amasya evden eve nakliyat yaptırcaksanız şeçtiğiniz şirket ile ilgili mutlaka araştırma yapın, hatta mümkünse şirketin adresine giderek şirketin yerine elemanlarına, araçlarına,paketleme şekilleri hakkında bilgi alın. Referanslarına bakın. evden eve nakliyatta en önemli faktör taşıyıcı elemanların deneyimli ve şirketin kendi elemanları olasıdır,sonuçta eşyalarınızı itinayla taşıyacak olan bu elemanlardır. Günübirlik bulunmakta olan elemanlar tarafından yapılan taşımalarda iyi bir sonuç almak olanaklı değildir .Er Amasya nakliyatın müşteri portföyünün tavsiye müşterisi oranı toplam müşteri profilinin yarısını geçmiş durumdadır.

Er Amasya ev taşıma Ailesi Olarak İlginize ve güveninize Daha şimdiden Teşekkür Ederiz.

İletişim Bilgilerimiz

0358 212 05 34
0532 130 10 72
www.eramasyanakliyat.com
Akbilek Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No: 24/B AMASYA/Merkez

Firma İletişim Formu

Harita Konumu